Gdynia

Podwójny powrót legend i trzy polskie gwiazdy – najnowsze ogłoszenia Open’era 2023!

Rozpoczynając od brytyjskich legend elektroniki, poprzez alternatywny rock, po najświeższe polskie talenty – Open’er Festival 2023 ujawnia kolejne perełki w swoim line-upie.

Underworld: Ikony Światowej Elektroniki Powracają na Open’er

Zarówno na scenach największych muzycznych festiwali, jak i w klubach techno, Underworld cieszy się niemal kultowym statusem. Już w latach 90′ zapewnili sobie miejsce na techno-undergroundowej scenie, a ich popularność wręcz eksplodowała w 1996 roku, kiedy świat po raz pierwszy usłyszał „Born Slippy (Nuxx)”. Ponad ćwierć wieku później, Karl Hyde i Rick Smith wracają na Open’era 30 czerwca na scenie Tent Stage.

Editors: Przełomowa Brytyjska Grupa na Scenie Open’er

Stworzona w 2003 roku grupa Editors szybko stała się jednym z najważniejszych zespołów nowej fali post-punkowej, która ogarnęła Wielką Brytanię i Stany Zjednoczone. Balansując między rockiem a synth-popem, zespół nieustannie ewoluuje artystycznie. Po udanym wydaniu swojego siódmego albumu „EBM”, grupa wystąpi 28 czerwca na Open’erze.

Daria Zawiałow: Wyjątkowy Koncert i Premierowe Utwory

Daria Zawiałow to jeden z najjaśniejszych punktów na współczesnej polskiej scenie muzycznej. W maju tego roku artystka zasugerowała czwarty solowy album, którego premiera odbędzie się jesienią. Na Open’erze 30 czerwca Zawiałow wystąpi z jednym z nielicznych koncertów tego roku, podczas którego publiczność będzie mogła posłuchać kilka utworów z nowego albumu.

Kaśka Sochacka: Perła Polskiego Alternatywnego Popu

Kaśka Sochacka to prawdziwy skarb polskiej sceny muzycznej. Jej unikalny, zachrypnięty głos, który szlifuje od dzieciństwa, zapewnił jej rozpoznawalność i uwielbienie publiczności. Po wydaniu EP-ki „Wiśnia” w 2019 roku oraz debiutanckiego albumu „Ciche dni”, Kaśka pokazała swoje najnowsze dzieło – EP-kę „Ministory”.

Szczyl: Nadzieja Polskiego Alt-Rapu na Alter Stage

Szczyl, czyli Tymoteusz Rożynek, zdobył szerokie uznanie w ciągu niecałego roku od debiutu. Jego album „8171” zdobył Fryderyka w kategorii Album roku: Hip hop. Projekt Szczyl: 8171 LIVE pojawi się na Alter Stage 28 czerwca.

Bilety są dostępne do 5 czerwca 2023 roku lub do wyczerpania puli. Więcej informacji można znaleźć na www.altersklep.pl.


Opublikowano

w

,

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *