SnowFest Festival 2023 Powered By TAURON już na początku marca w Szczyrku

Ostatnia faza odliczania do najważniejszego wydarzenia sezonu już trwa – już na początku marca odbędzie się SnowFest Festival 2023, zasilany przez TAURON. Jest to nie tylko jedyny festiwal zimowy w Polsce, ale również prawdziwe święto dla fanów muzyki i sportów. 3 i 4 marca 2023 roku Szczyrk ponownie przyciągnie rzesze miłośników niebanalnych brzmień, dobrej zabawy, sportowych i lotniczych akrobacji, a także pysznego jedzenia.

„Główny trzon festiwalu to występy największych gwiazd muzyki – w Szczyrku będziecie mogli posłuchać przez dwa dni ponad 50 wykonawców, którzy zaprezentują się na sześciu niebanalnych scenach muzycznych. Uczestników rozgrzeją czołowi reprezentanci gatunków od elektroniki, aż po hip-hop i będą to m.in. Pendulum, Dimension, Goldie, Digitalism, Fisz Emade Tworzywo, Bass Astral, An On Bast, asthma, Catz `n Dogz, Rysy, Last Robots, Ros Addiction & MC Conrad” – wspomina Igor Fleiszer, Dyrektor Muzyczny Festiwalu.  

Na Betclic Stage nie zabraknie mocnej, polskiej reprezentacji, gdyż o tempo i poziom endorfin we krwi zadbają Holly Molly feat. Novika, DJ Ure, Spox, Kido, Karol Aleksander i Praktyczna Pani. Na tej scenie artyści zaserwują oryginalny miks od italo, disco i house, aż po hip-hop, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Dla miłośników mocno bassowo-trapowych wibracji przygotowaliśmy Scenę Jelenia, gdzie wystąpią wyjątkowi mistrzowie gatunku, tacy jak Janusz Walczuk, Frank Leen, DJ Noz, Krzysztof Polak oraz Spisek Jednego. Scena Jelenia zachwyci również nie tylko muzycznymi brzmieniami, ale i efektami wizualnymi.

W tym roku wprowadzone zostaną również nowe sceny, które zapewnią uczestnikom festiwalu maksymalne doznania muzyczne. Na scenie Blonde Music Bar królować będzie muzyka house i disco, a reprezentować ją będą Bert, Chriss Jaxx, Cocolino, Discoteque, Discox, E-Bony, JAO, Miód oraz Polotronic. Miłośnicy nowości będą mogli spróbować drinków przygotowywanych przez najlepszych barmanów w regionie.

SnowFest 2022

Nieodłącznym elementem każdej edycji SnowFest Festival jest rywalizacja najlepszych zawodników w kraju nad Wisłą! SnowFest Games Accelerated by Taycan to jedno z największych i najbardziej widowiskowych show freestyle’owych w tej części Europy. Podczas nadchodzącej edycji festiwalu, czołówka polskiej sceny snowboardowej oraz freeski zmierzy się w pojedynku o tytuł najlepszego zawodnika.

Zimowe sporty ekstremalne to prawdziwa pasja i sposób na życie dla tych utalentowanych sportowców. Ekipa Vodasodova, która słynie z wyjątkowej precyzji do detali i unikalnych międzynarodowych projektów, takich jak X-Games czy Air&Style, ponownie przekształci skocznię narciarską w tor freestyle’owy. Przyspieszenie i prędkość zawodników na skoczni gwarantuje Porsche Taycan oraz Porsche Centrum Katowice – Partner tegorocznych zawodów.

„Na miejscu czekać będzie również Food Market, skupiający najciekawszych wystawców i zróżnicowane menu, które zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających podniebień.” – mówi Zuza Partyka, organizator festiwalu – “to jeszcze nie koniec atrakcji, bo z okazji 10. edycji razem z naszymi partnerami przygotowaliśmy prezenty dla 500 osób, które jako pierwsze pojawią się w sobotę w miasteczku festiwalowym. Ponadto festiwalowi uczestnicy mogą odwiedzić Strefa Ciepła Tauron specjalnie przygotowaną przez sponsora głównego festiwalu, gdzie w zimowej aurze będą mogli ogrzać się, naładować telefony oraz uwiecznić miłe wspomnienia z przyjaciółmi.”  

Pełny harmonogram występów i aktywności festiwalowych dostępny jest na stronie www.snowfest.pl.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *